Hakkımızda

ulastirma.info sayfamızda bilginin, bilgi ve iletişim çağına yakışır şekilde kapalı dosyalarda kalmaması, “ULAŞTIRMA” alanında yapılan akademik veya bireysel araştırma ve çalışmaların bu alanda çalışma yapan veya ilgi duyan paydaşların kolaylıkla erişebileceği ve yeni bilgiler oluşturmak üzere değerlendirebileceği bir platformda yer almasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Demiryolu, Karayolu, Denizyolu ve Hava Yolu ile ilgili çalışmalara yer verirken Sürdürülebilir Ulaşım kapsamında Mikro Mobilite gibi yenilikçi teknolojilerin de yer alacağı sitemizde, bu alanlarda yapılan ve yapılabilecek çalışmaları bulabilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiğiniz veya araştırma yaptığınız hususlarda bilgi edinebilir veya yorum bölümlerinden bize ulaşarak bilgi istediğiniz alanları bize iletebilirsiniz.

Geri dönüşleriniz ve taleplerinizle zenginleşecek bilgi platformumuzda ilginiz bizi teşvik edecek, daha azimle çalışmamıza katkı sağlayacaktır.

Ulaşım ve Ulaştırma sistemleri ile ilgili haberler, stratejik ve teknik gelişmeler ve bağımsız çalışmaların yer aldığı sayfada, bilgi edinmek, bilgi ve tecrübesini paylaşmak isteyen herkese kapımız açık ve yalnızca “bir tık” uzağınızda…

Yazarlarımız arasında yer almak, edindiğiniz bilgileri platformumuzda paylaşmak için lütfen bizimle iletişime geçin…

Site Yönetimi Adına

İsmail AY

 

Başa dön tuşu